foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чоловіки проти раку

 

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Тетіївського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів -  природничо-математичний ліцей»

 

№ з/п

Прізвище ім'я по батькові учня

Дата народження

Клас

Місце

ІІ етап

Місце

ІІІ етап

Прізвище ім'я по батькові учителя

 

 

Українська мова та література

1.

Корчак Оксана Андріївна

11.10.2005

7

6

 

Орлюк Тетяна Василівна

2

Крохмальна Анастасія Павлівна

17.11.2003

8

1

 

Кисляна Наталія Геннадіївна

3.

Мукомел Юлія Ігорівна

09.02.2003

9

1

 

Куца Людмила Миколаївна

4.

Стогнійчук Тетяна Олександрівна

28.11.2001

10

1

 

Білокінь Ольга Павлівна

5.

Дідухова Катерина Сергіївна

19.12.2000

11

1

 

Куца Людмила Миколаївна

 

Англійська мова

1.

Сліпий Владислав Володимирович

18.06.2004

8

2

 

Постоюк Оксана Анатоліївна

2

Ляшинська Ангеліна Миколаївна

08.02.2003

9

1

 

Оксак Інна Миколаївна

3.

Романюк Ілона Олександрівна

01.06.2002

10

5

 

Буравець Олена Миколаївна

4.

Дідухова Катерина Сергіївна

19.12.2000

11

1

 

Буравець Олена Миколаївна

 

Математика

1.

Петровський Олександр Володимирович

25.04.2006

6

4

 

Скринжевська Лариса Іванівна

2

Корчак Оксана Андріївна

11.10.2005

7

1

 

Костенко Леся Вікторівна

3.

Щетінін Михайло Вадимович

15.01.2004

8

1

 

Скринжевська Лариса Іванівна

4.

Назарчук Олександр Вікторович

16.02.2003

9

4

 

Журомська Наталія Іванівна

5.

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

1

 

Костенко Леся Вікторівна

6.

Юр'єва Антоніна Андріївна

27.10.2000

11

5

 

Костенко Леся Вікторівна

 

Біологія

1.

Стаднік Олексій Сергійович

29.03.2004

8

14

 

Гарбар Лариса Володимирівна

2

Ковальчук Віктор Петрович

02.05.2003

9

1

 

Гарбар Лариса Володимирівна

3.

Стогнійчук Тетяна Олександрівна

28.11.2001

10

2

 

Семерун Олена Петрівна

4.

Юр'єва Антоніна Андріївна

27.10.2001

11

2

 

Семерун Олена Петрівна

 

 

 

 

 

 

Екологія

1.

Стогнійчук Тетяна Олександрівна

28.11.2001

10

2

 

Семерун Олена Петрівна

2

Журомський Євгеній Олександрович

01.03.2003

11

1

 

Семерун Олена Петрівна

 

Географія

1.

Тихонюк Дмитро Юрійович

26.07.2004

8

1

 

Гарбар Неля Володимирівна

2

Ільєнко Аліна Володимирівна

14.07.2003

9

1

 

Гарбар Неля Володимирівна

3.

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

3

 

Семерун Олена Петрівна

4.

Юр'єва Антоніна Андріївна

27.10.2000

11

1

 

Гарбар Лариса Володимирівна

 

 

Хімія

1.

Схаб Крістіна Русланівна

28.02.2005

7

11

 

Проць Тетяна Анатоліївна

2

Білокінь Марія Олександрівна

03.10.2004

8

4

 

Проць Тетяна Анатоліївна

3.

Костенко Юлія Павлівна

23.02.2003

9

1

 

Цимбал Катерина Миколаївна

4.

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

4

 

Цимбал Катерина Миколаївна

5.

Капустіна Анастасія Ігорівна

02.05.2001

11

1

 

Цимбал Катерина Миколаївна

 

Інформатика

1.

Щетінін Михайло Вадимович

15.01.2004

8

1

 

Юр'єва Валентина Іванівна

2

Ляшинська Ангеліна Миколаївна

08.02.2003

9

1

 

Журомська Наталія Іванівна

3.

Житник Марія Олегівна

18.08.2006

10

1

 

Юр'єва Валентина Іванівна

4.

Кравець Андрій Сергійович

27.02.2001

11

2

 

Журомська Наталія Іванівна

 

Історія

1.

Стаднік Олексій Сергійович

29.03.2004

8

3

 

Франовський Владислав Віталійович

2

Ляшинська Ангеліна Миколаївна

08.02.2003

9

1

 

Вівденко Ірина Миколаївна

3.

Стогнійчук Тетяна Олександрівна

28.11.2001

10

3

 

Зіп’юк Світлана Петрівна

4.

Мартинюк Катерина Володимирівна

08.12.2000

11

7

 

Вівденко Ірина Миколаївна

 

Фізика

1.

Поліщук Даніїл Анатолійович

09.05.2005

7

1

 

Мельник Жанна Іванівна

2

Щетінін Михайло Вадимович

15.01.2004

8

1

 

Мельник Жанна Іванівна

3.

Гайдайчук Олександр Володимирович

17.01.04

9

1

 

Карпович Надія Петрівна

4.

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

1

 

Карпович Надія Петрівна

5.

Юр'єва Антоніна Андріївна

27.10.2000

11

1

 

Карпович Надія Петрівна

 

Астрономія

1.

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

4

 

Мельник Жанна Іванівна

2

Юр'єва Антоніна Андріївна

27.10.2001

11

1

 

Мельник Жанна Іванівна

 

Економіка

1.

Костинський Тарас Вікторович

11.11.2002

9

1

 

Семерун Олена Петрівна

2

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

1

 

Семерун Олена Петрівна

3.

Юр'єва Антоніна Андріївна

27.10.2000

11

1

 

Семерун Олена Петрівна

 

Трудове навчання

1.

Ковальчук Віктор Петрович

 

9

1

 

Паламарчук Олег Іванович

2

Корчак Роман Олегович

20.06.2001

11

3

 

Паламарчук Олег Іванович

3.

Музика Ірина

27.06.2003

9

5

 

Перестюк Алла Степанівна

4.

Ющенко Вікторія Віталіївна

07.11.2000

10

5

 

Перестюк Алла Степанівна

 

Інформаційні технології

1.

Рублевська Валерія В'ячеславівна

08.03.2004

8

2

 

Юр'єва Валентина Іванівна

2

Гудзь Владислав

07.06.2003

9

3

 

Журомська Наталія Іванівна

3.

Стогнійчук Тетяна Олександрівна

28.11.2001

10

4

 

Журомська Наталія Іванівна

4.

Безугла Катерина Андріївна

03.05.01

11

5

 

Журомська Наталія Іванівна

 

Правознавство

1.

Ільєнко Аліна Володимирівна

14.07.2003

9

1

 

Вівденко Ірина Миколаївна

2

Даценко Олександра Юріївна

07.03.2002

10

2

 

Вівденко Ірина Миколаївна

3.

Поліщук Вікторія Олександрівна

13.10.2001

11

2

 

Вівденко Ірина Миколаївна

 

Зарубіжна література

1.

Марищук Анна Олексіївна

22.10.2005

7

9

 

Білокінь Ольга Павлівна

2

Лісова Ауріка Сергіївна

07.11.2003

8

5

 

Орел Світлана Олександрівна

3.

Ляшинська Ангеліна Миколаївна

08.02.2003

9

1

 

Білокінь Ольга Павлівна

4.

Поліщук Вікторія Олександрівна

13.10.2001

10

1

 

Лапуда Ірина Анатоліївна

5.

Капустіна Анастасія Ігорівна

02.05.2000

11

1

 

Лапуда Ірина Анатоліївна

 

Образотворче мистецтво

1.

Рублевська Валерія В’ячеславівна

08.03.2004

8

7

 

Калашник Наталія Володимирівна

2

Вашківська Анастасія Віталіївна

17.092003

9

1

 

Калашник Наталія Володимирівна

3.

Гелбутівський Максим Олегович

06.06.2002

10

2

 

Калашник Наталія Володимирівна

4.

Юр’єва Антоніна Андріївна

27.10.2000

11

3

 

Калашник Наталія Володимирівна

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Ми на карті

2019 © Тетіївський НВК «Загальноосвітня школа l-lll ступенів — природничо-математичний ліцей»